Народни хранители #34 – за тези, които най-много заслужават
Дойде подходящ четвъртък за нашето завръщане и, ако не можете да зацепите, това ще се случи днес. Хранителите, начело с вашия добър приятел Kalyas, отново ще посветят два часа на най-тегавите неща, които се случват в държавата. За тази цел в студиото ще присъстват най-реактивните анализатори на Реакция, които от този момент нататък ще наричаме… както си искаме. (още не можем да вземем решение как да се казват тези вечеринки, в които Косьо, Деко, Насо и Гелето сядат, за да упражняват познанията си в разчитането на действията на селските ни първенци, наречени министри, депутати и общественици).
Малоумните промени в изборния кодекс, забраната за носене на бурки, оттеглянето на АБВ от властта, кандидат-президентските вълнения и други подобни глупости ще бъдат профански оплюти така, както само ние можем.
Започваме в двайсе и пет, финишираме в двайсе и два и после отиваме в бар Петък да слушаме хубава музика и да разписваме големи сутиени при нашето момче Zimone. Носете цвитя!
Kalyas