КОФА-та се завръща преди Money In The Bank
Настоящият сезон на “Кеч обзор и футболни анализи” е към своя финал. С края на клубните шампионати си казахме чао с футбола за втория сезон на КОФА, тъй че в оставащите три броя до края на юни ще наблегнем на кеча.
В днешния следобед ще погледнем към предстоящия в неделя платен турнир Money In The Bank. Гостите в студиото ще бъдат Борис Рачев и Стефан Йорданов, с които ще стартираме предаването с коментари за случилото се на двете ежеседмични шоута на WWE – Raw и SmackDown. В края на днешната КОФА ще направим и по една прогноза за предстоящите мачове на Money In The Bank 2018.
Слушайте КОФА-та в четвъртък от 19:30. Не забравяйте да се включвате с въпроси и мнения по темите, като пишете на скайп reakcia.net и в страницата на КОФА във Facebook. Ако сте изпуснали предните броеве на предаването, може да разберете за какво сме си говорили тук.